loader image

Paczuszka dla Maluszka

Fundacja Małych Stópek to instytucja pro-life, której działania skupiają się wokół szeroko pojętej obrony życia ludzkiego.
Od wielu lat, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Fundacja prowadzi akcję „Paczuszka dla Maluszka”, której adresatami są zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych Fundacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

W tym roku również i nasza parafia włącza się w „Paczuszkę”. Możesz się zaangażować na jeden
z trzech sposobów
(lub wszystkie, jeśli masz taką chęć i możliwość ):

  • WEŹ BOMKĘ – W kościele będzie wystawiony kosz z papierowymi bombkami. Biorący bombkę zobowiązuje się, że w okresie od 29 listopada do 20 grudnia przyniesie do kościoła
    i złoży w wyznaczonym do tego celu miejscu zakupione przez siebie artykuły higieniczne do pielęgnacji niemowląt, takie jak: pieluszki, żele, pudry, kremy, szampony i oliwki (można spakować je w formie prezentu lub przynieść „luzem”). W przedświątecznym tygodniu wolontariusze z parafii spakują wszystkie dary i przekażą je Fundacji.
  • ZRÓB PACZUSZKĘ – Możesz przygotować swoją własną paczuszkę i przesłać ją bezpośrednio na adres siedziby Fundacji Małych Stópek, a Fundacja w Twoim imieniu przekaże ją najbardziej potrzebującym podopiecznym (adres Fundacji poniżej).
  • WESPRZYJ PACZKĘ – Jeśli nie masz możliwości przygotowania paczki, dokonaj wpłaty na konto Fundacji tytułem PACZUSZKA, a Fundacja dzięki temu sporządzi paczkę dla maluszka w Twoim imieniu. Wpłat należy dokonywać na konto:

Fundacja Małych Stópek

  1. Świętego Ducha 9
    70-205 Szczecin
    nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Dodatkowe informacje na stronie Fundacji lub na: paczuszkadlamaluszka.pl

Formularz kontaktowy