loader image

„Boże Nutki” wystąpiły na Festynie Rodzinnym w Zagnańsku

W pierwszą niedzielę miesiąca (4 września) nasza schola dziecięca „Boże Nutki”, na zaproszenie ks. proboszcza Andrzeja Drapały, uczestniczyła w XI Parafialnym Festynie Rodzinnym, który odbył się w parafii pod wezwaniem św. Rozalii i św. Marcina w Zagnańsku. Dzieci, pod opieką siostry Brygidy Paszkowskiej, ks. Wojciecha Piątkowskiego, dyrygentki Emilii Burasowicz-Nowak, gitarzysty Bartłomieja Kowalczyka oraz w towarzystwie swoich rodziców, rodzeństwa i najbliższych członków rodziny odwiedziły Zagnańsk, aby wystąpić na scenie ze swoim pierwszym koncertem poza parafią.
Naszym pociechom towarzyszyła radość, ale także ogromne emocje, ponieważ wśród innych wykonawców byli artyści, którzy już wielokrotnie występowali przed większą publicznością. „Boże Nutki” z uśmiechem na twarzy weszły na scenę w swoich strojach, w których
śpiewają podczas niedzielnych Mszy świętych, aby zaprezentować kilka utworów religijnych.
Wśród nich znalazły się takie piosenki jak: „Duchu Święty uśmiechnięty”, „Ojcze, Tatusiu”, „Tyś jak skała, Tyś jak wzgórze”, „Gdy na morzu wielka burza”, „Nie ma takiego, jak Jezus” oraz „Uwielbiam Imię Twoje, Panie”.
Występ był podzielony na dwie części. Kiedy dzieci wchodziły po raz pierwszy na scenę, towarzyszyła im lekka trema, ale za drugim razem czuły się już o wiele pewniej. Publiczność zgromadzona na Festynie była zachwycona, a opiekunowie scholi i rodziny wykonawców bardzo dumni ze swoich wychowanków. „Boże Nutki” zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem. Chwała Panu za ich występ!
Beata Kwieczko

Formularz kontaktowy